происшествия

СБУ поймала двух граждан РФ, планировавших акции протеста против "Закона об образовании"

2 ноября 2017
19:50
1268
Поделиться:

Сотрудники Службы безопасности Украины разоблачили двух граждан РФ, которые проводили антигукраинскую деятельность.

Как сообщили в ведомстве, оперативники СБ Украины установили, что один из русских, начал активный поиск лиц, способных за денежное вознаграждение организовать акции протеста, с блокированием транспортных магистралей.

"По заданию кураторов из РФ, он также планировал организовать«палаточный городок» под Министерством образования и науки, якобы в знак протеста против принятия нового Закона «Об образовании»", - говорится в сообщении СБУ.

Правоохоронці задокументували та блокували наміри зловмисника, якого було видворено за межі нашої країни за антидержавну діяльність.

Під час відпрацювання інших членів групи співробітники спецслужби з’ясували, що ще один громадянин РФ, що тимчасово проживає в Дніпропетровській області, вночі 21 жовтня 2017 року на замовлення російської сторони спалив автомобіль, який належить родині одного з народних депутатів України. Ця подія була оперативно висвітлена у російських та білоруських ЗМІ.

Надалі оперативники СБУ задокументували спроби придбання росіянином зброї та отруйних речовин. Під час підготовки зловмисника до чергового злочину в столиці його було затримано. Правоохоронці вилучили у громадянина РФ бойову гранату та холодну зброю. У районі Південного залізничного вокзалу також виявлено зроблену ним закладку з компонентами запалювання готовими до використання. Для полегшення реалізації власних злочинних намірів іноземець використовував форму співробітника спецпідрозділу Національної поліції України.

Тривають слідчі дії.


Теги: сбу

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

22 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010380744934082 [2] => 0.091962099075317 )