политика

Аллеров: у гвардейцев в АТО должно быть все самое лучшее

12 ноября 2017
19:51
3135
Поделиться:

У гвардейцев, выполняющих задачи в зоне проведения АТО, должно быть все самое лучшее: от всех видов обеспечения, до условий несения службы

Про це під час візиту до штабу угруповання Нацгвардії в зоні АТО заявив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

«Командири і начальники повинні постійно турбуватися про своїх підлеглих. У бійців, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, має бути все найкраще», - наголосив він під час зустрічі з командуванням угруповання НГУ в зоні АТО.

Генерал-полковник Юрій Аллеров розпитав командування штабу про забезпечення речовим та іншим майном гвардійців, готовність об’єктів до зимових погодних умов, поцікавився проблемними питаннями. На що офіцери зазначили, що «усі підрозділи, які виконують завдання в зоні проведення АТО добре забезпечені і повністю готові до зими».

В межах свого візиту командувач НГУ провів зустріч із командуючим сил АТО. Вони обговорили оперативну обстановку та завдання, які покладаються на підрозділи НГУ в зоні проведення АТО.

Після цього командувач НГУ об’їхав пости, де гвардійці несуть службу, подивився на організацію служби, умови харчування та відпочинку, а також поспілкувався з військовослужбовцями.

На передовій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України перебувають справжні, мотивовані бійці нової генерації, для яких захист нашої країни – велика честь.

«Тут знаходяться справжні, мотивовані бійці нової генерації, і перебування їх на першій лінії для них за честь», - зазначив він за результатом відвідування позицій НГУ на першій лінії в зоні АТО.

Крім цього, командувач НГУ відвідав підрозділ спецпризначення на першій лінії, звідки відстань до позицій ворога не більше одного кілометра. Він пройшов позиціями гвардійців, подивився як вони обладнані, відвідав пункт спостереження.

Під час спілкування зі спецпризначенцями Юрій Аллеров з'ясував оперативну обстановку в районі. Зокрема, командувач поцікавився, як поводить себе ворог. Розпитав гвардійців, як вони взаємодіють з підрозділами Збройних сил України та місцевим населенням.

«Періодично незаконні збройні формування обстрілюють наші позиції зі снайперської зброї, крупнокаліберних кулеметів, АГС, протитанкових гранатометів», - доповіли спецпризначенці.

Після побаченого та спілкування з гвардійцями, які сьогодні мужньо тримають оборону на першій лінії в зоні АТО, генерал-полковник Юрій Аллеров відмітив високий рівень організованості, готовність виконувати поставлені бойові завдання, а також належне облаштування позицій.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 325 841 
+8 147
Болеет:  
140 934 
+4 123
Выздоровело:  
1 159 311 
+3 889
Умерло:  
25 596 
+135

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00094509124755859 [2] => 0.19077801704407 )