происшествия

В Харькове суд посадил на 15 лет курсанта Национального университета воздушных сил

22 ноября 2017
12:41
1377
Поделиться:

Харьковский районный суд Харьковской области признал виновным харьковского курсанта в убийстве и покушении на убийство

Об этом сообщает военная прокуратура сил АТО:

Наприкінці грудня 2016 року, перебуваючи вдома у с. Санжари (Манченки) Харківського району Харківської області, на ґрунті дріб’язкової побутової сварки курсант навчального курсу Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних сил ім. І.М. Кожедуба. вчинив холоднокровне та жорстоке вбивство рідної матері, нанісши їй чотири удари кухонним ножем в область шиї та два удари побутовим молотком в область голови. Від отриманих тілесних ушкоджень остання померла на місці події.

 
З метою приховування слідів злочину, обвинувачений збирався підпалити будинок, попередньо загорнувши труп матері у ганчір’я, та поклавши зверху масляний обігрівач.

Після цього, злочинець вирушив до сусіднього будинку, в якому проживала його знайома, та зустрівши там її хлопця, із ревнощів, спричинив йому удар кухонним ножом у черевну порожнину, від яких потерпілий не загинув лише завдяки вчасній та кваліфікованій медичній допомозі місцевих лікарів.

 
 
Прокурори військової прокуратури Харківського гарнізону просили суд визнати обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 115 та ч. 2 ст. 15 п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України та призначити йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

20.11.2017 Харківським районним судом Харківської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих стороною обвинувачення злочинів та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

На даний час стороною обвинувачення готується апеляційна скарга у зв’язку із м’якістю призначеного покарання.

Напомним, 21 ноября текущего года в Харьковском национальном университете воздушных сил на торговле наркотиками был задержан "мотивированный" курсант 4 курса:


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

17 ноября 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00092506408691406 [2] => 0.11108613014221 )