экономика

Харьковский авиазавод принял на техобслуживание самолет Ан-74 (фото)

23 ноября 2017
14:22
1254
Поделиться:

Как сообщили на предприятии, специалисты ХГАПП приняли на плановое техническое обслуживание самолет Ан-74, который принадлежит запорожскому АО «Мотор Сич»

Спеціалісти ХДАВП прийняли на планове технічне обслуговування літак Ан-74, що належить запорізькому АТ «Мотор Січ». На борту також будуть проведені всі необхідні додаткові роботи, яких потребує ця машина.

«Сьогодні ми не бачимо жодних проблем, що могли б завадити виконанню підприємством взятих на себе зобов’язань, - повідомив в. о. директора Департаменту супроводу експлуатації авіаційної техніки Сергій Іванов. – Наразі йде процес узгодження різних робочих моментів з експлуатантом. Сподіваюся, усі необхідні роботи будуть завершені до кінця поточного року».

На заводі також триває технічне обслуговування літака, який належить державному відомству однієї з країн Середньої Азії. Наступного тижня машина буде передана господарям, а її місце вже найближчим часом займе черговий іноземний борт. Повне завантаження підприємства з обслуговування машин стало можливим завдяки активності маркетингової служби ХДАВП, фахівцям якої вдалося відродити зв’язки з давніми партнерами заводу.


Теги: авиация

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010380744934082 [2] => 0.19386601448059 )