общество

В Харькове представители НацКорпуса побывали в юракадемии, где учится дочь террориста "ЛНР" Корнета (видео)

24 ноября 2017
21:03
4978
Поделиться:

Сьогодні зранку представники Національного Корпусу (Харків) відвідали ректорат юридичної академії з приводу навчання у ВНЗ доньки міністра внутрішніх справ так званої «ЛНР», терориста Ігоря Корнета - Марини Корнет.

На жаль, ректор був відсутній, але нам вдалось поспілкуватись с проректорами Прищепою Іваном Кузьмичем та Барабашом Юрієм Григоровичем. Перший з них запевнив нас, що ректор навряд в курсі цієї проблеми, та дав гарантію, що коли він дізнається, то вживе всіх законних заходів щоб розібратися з ситуацією. Другий пообіцяв в понеділок організувати зустріч Марини Корнет з представниками Національного Корпусу. Ми збираємось завітати до ВНЗ на цю зустріч та запитати у Марини, чи підтримує вона єдину та соборну Україну, її недоторканність, чи вважає злочинцями представників так званих «ЛНР» та «ДНР» та чи засуджує дії терористів на сході країни? Якщо «так», то питання щодо її навчання та вільного пересування буде знято. В іншому випадку Національний Корпус залишає за собою право вчиняти дії стосовно неї, як пособниці сепаратистів та терористів, та буде вважати неприпустимим її подальше навчання в юридичній академії.

Неможливо допустити, щоб за державні кошти в кращому державному ВНЗ з підготовки майбутніх правоохоронців навчалась людина, яка не готова захищати її цілісність навіть у думках та яка мешкає в Харкові за кошти, віджаті в українців, або отримані її батьком від РФ за злочинні дії проти держави Україна.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095582008361816 [2] => 0.090934991836548 )