политика

Луценко - активистам: "В клетчатом одеяле не нуждаюсь"

9 декабря 2017
14:48
3373
Поделиться:

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко ответил активиистам "Автомайдана", которые устроили акцию под его домом, сообщает Главное.

Щодо пікету під будинком, де проживає моя сім'я.

1. Субота у мене завжди робочий день. Якраз під час акції екзальтованих борцунів я провів нараду щодо вирішення важких проблем обміну наших військовополонених.
2. До висловлення позиції, в тому числі критичної щодо мене, ставлюся спокійно. Моральні проблеми пікетування домашнього помешкання залишаю на совісті "активістів"
3. Картатої ковдри не потребую. По- перше я працюю чесно. По- друге, ніколи ( на відміну від їхнього кумира Саакашвілі ) із своєї країни не тікав. Спроби представити мене Пшонкою мають такі ж перспективи, як порівняння захисту Дніпропетровського аеропорту, де служив один з основних організаторів, з обороною ДАПу, де служив добровольцем мій син.
4. Як автор відповідного закону, я чітко знаю- НАБУ потрібне країні. Але всі правоохоронні структури, зокрема і НАБУ, мають працювати на основі закону. Проблему наявності кричущих порушень тиском на мене не змінити. Якщо на очевидну проблему із законом в діяльності негласних працівників НАБУ депутати-антикорупціонери йдуть на мітинг, прийдеться моїй дружині внести необхідні правки в закон.
5. Двері ГПУ для узгодження плану повернення НАБУ в правове поле України - відкриті. Відмова від цього грає на руку лише корупціонерам, які 100% виграють суди через недопустимість доказів, зібраних НАБУ в незаконний спосіб.

Отметим, акция активистов "Автомайдана" и Центра противодействия коррупции на данный момент завершена. Ее участники привезли к дому генерального прокурора флагшток с клетчатым одеялом, а также плакаты в поддержку Национального антикоррупционного бюро Украины (НАБУ). Участники акции обклеили забор дома Луценко плакатами с посланиями в том числе Ирине Луценко. Активисты не дождались, когда к ним выйдут и ответят на обращение. В свою очередь, Юрий Луценко на данный момент находится вне дома, работники полиции охраняют дом.


Теги: луценко

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 191 812 
+3 915
Болеет:  
222 437 
-1 575
Выздоровело:  
947 514 
+5 407
Умерло:  
21 861 
+83

24 января 2021
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00064802169799805 [2] => 0.1071720123291 )