общество

В Харькове отметили годовщину создания Национальной академии Нацгвардии Украины (видео)

26 декабря 2017
18:38
931
Поделиться:

У центрі культури Національної академії пройшли урочистості з нагоди 86 річниці з дня заснування навчального закладу.

Розпочався захід з внесення Бойового прапору Академії та виконання гімну України.

«Шановні присутні! Вітаю Вас з такою знаменною подією в житті нашого навчального закладу. Національна академія є єдиним навчальним закладом, який готує висококваліфікованих фахівців для Національної гвардії України з урахуванням умов сьогодення. Робота усього викладацького складу є неоціненною, адже завдяки майстерності та професійності педагогів заклад випускає кращих фахівців, які продовжують славні традиції. Я дуже вдячний всім вам за ту кропітку працю, яку ви робите для того, щоб наш навчальний заклад був провідним в Україні. Бажаю всім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, впевненості у собі та у своїх силах», - зазначив начальник Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Наказом начальника Академії було оголошено подяку 72 військовослужбовцям та службовцям, нагороджено грамотами 16 працівників навчального закладу. Крім того, наказом начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області та наказом ректора Харківського університету внутрішніх справ військовослужбовці Академії були заохочені відомчими відзнаками.

Зі словами привітання виступили директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели героїв присутні вшанували пам’ять військовослужбовців-вихованців Академії, які віддали своє життя в ході виконання службово-бойових завдань з охорони громадського порядку та під час проведення антитерористичної операції.

Яскраву концертну програму підготували - вокальний гурт «5 стихій», оркестр Академії, соліст оркестру Академії Антон Бєлець, інструментальний ансамбль «Експресія», колектив «Фенікс», ансамбль скрипалів, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака та солістка Київської філармонії Яна Харитонова.

Відзначили річницю створення навчального закладу і на Київському факультеті Національної академії Національної гвардії України.

«Національна академія Національної гвардії України добре відома у нашій державі та далеко за її межами. Вона не просто перейняла, а й надійно утримує статус своєрідної візитівки не лише міста Харкова, але й усієї України. Наш навчальний заклад гідно виконує завдання щодо якісної підготовки патріотів своєї Вітчизни», - зазначив начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко.

На плацу, кращим військовослужбовцям оголосили подяку за сумлінне відношення до виконання військового обов’язку, досягнення високих показників у службі, праці та з нагоди відзначення 86-ї річниці з Дня створення навчального закладу.

З нагоди 86-ї річниці створення навчального закладу, в Академії були відкриті та введені в експлуатацію відновлені приміщення кафедри службово-бойового застосування військових частин Національної гвардії України та відділ технічного забезпечення Академії.

«Колектив Національної академії Національної гвардії України не стоїть на місці. Всі працівники навчального закладу прикладають максимум зусиль, щоб створити всі умови для належної підготовки майбутніх офіцерів», - зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.

Кафедра службово-бойового застосування військових частин Національної гвардії України включає в себе 7 класів - кабінет начальника кафедри, викладацьку, класи повсякденної діяльності військ, оперативного планування, бойового застосування артилерії, управління військами та клас оперативної підготовки штабів. Всі приміщення забезпечені новими меблями, комп’ютерною технікою та спеціалізованими плакатами.

«Кафедра створена 2 роки тому. На кафедрі оперативно-тактичного рівня підготовки слухачі набувають навичок стосовно управління військовими частинами в складних умовах обстановки. Основні зусилля в навчанні слухачів спрямовуються на вивчення та планування оперативної роботи штабів», - зазначив начальник кафедри службово-бойового застосування військових частин полковник Ігор Ролін.

Відділ технічного забезпечення обладнаний 8 приміщеннями: діловодство відділу технічного забезпечення автомобільної та бронетанкової служби, служба озброєння та відділ служб, кабінети заступника начальника Академії з озброєння та техніки, начальників автомобільної служби та бронетанкової служби, заступника начальника відділу технічного забезпечення. В усіх кабінетах встановлені нові меблі та необхідна офісна техніка.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082302093505859 [2] => 0.15523505210876 )