Политика

Польша готова принимать беженцев с Украины, но не желает принимать мусульман

2 января 2018
12:14
1603
Поделиться:

Кроме того, Польша приняла более миллиона трудовых мигрантов из Украины

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив, що головним завданням уряду Польщі на 2018 рік є гарантування внутрішньої і зовнішньої безпеки держави, а також економічне зростання. Очільник польського уряду запевнив, що одним із пріоритетів є зміцнення національної безпеки, пов'язаної з географічним положенням і державними кордонами, а також різними ідеями та ініціативами, висунутими Європейським Союзом або сусідам Польщі. Про це повідомляє Польске радіо.

Говорячи про проблему іммігрантів в Європі, прем'єр Моравєцький підтвердив, що позиція уряду Польщі в цьому питанні продовжує залишатися незмінною. Польща висловлюється проти системи обов'язкового квотування іммігрантів з країн Північної Африки та Близького Сходу, але також допомагає і буде надавати фінансову та іншу допомогу жертвам конфліктів в країнах їхнього перебування і таборах для біженців. Матеуш Моравєцький нагадав, що Польща допомогла знизити напруження на східних кордонах Європейського Союзу і прийняла десятки тисяч біженців зі сходу України, також понад мільйон українських трудових мігрантів.

Прем'єр Моравєцький оцінив, що найбільшим викликом цього року буде поліпшення якості медичних послуг та вдосконалення системи охорони здоров'я. Він сказав, що проблеми в галузі охорони здоров'я, які поглиблювалися ціле десятиліття, неможливо виправити протягом короткого часу. На його думку, черговим важливим завданням уряду в 2018 році стане реалізація програми «Квартира +», а також питання, пов'язані з польським сільським господарством, міжнародною торгівлею, економікою, а також ущільненням системи оподаткування.

Матеуш Моравєцький заявив, що головною темою його переговорів з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном у середу, 3 січня, буде зміцнення співробітництва держав Тримор’я, а також співпраця на форумі ЄС.


Теги: Польша

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00066900253295898 [2] => 0.026977062225342 )