Общество

Как украинцы гвардейцев с Рождеством поздравляли (фото)

8 января 2018
15:32
1113
Поделиться:

По воинским частям Восточного ОТО прокатилась волна рождественских Вертепов

У гвардійських родинах Харкова, Маріуполя, Слов’янська і Сум пройшли святкові театралізовані виступи Різдвяних вертепів. Гвардійці разом із школярами і професійними артистами у Святвечір стали героями Вертепу.

До 3 бригади оперативного призначення зі своїми колядками та театралізованим дійством завітали юні артисти вертепу з громадської організації "АММА", яка об'єднує багатодітні сім'ї міста Харкова та сім'ї учасників АТО.

Діти виконали для гвардійців і місцеві Слобожанські колядки, і відомі на всю Україну.

«Мені з хлопцями дуже сподобалось. Особисто я немов у дома побував…», - ділиться враженнями солдат Олександр Ліщук.

До бійців маріупольського полку НГУ завітали різдвяні Вертепи учнів загальноосвітніх шкіл №18, №9 та вихованці міського центру позашкільної роботи «Современник».

«До цього виступу діти ретельно готувались, разом із педагогами складали сценарій, розуміючи, що хлопці знаходяться далеко від родин дуже хотіли, щоб коляда подарувала їм чудовий святковий настрій», ‒ коментує керівник Світлана Миколаївна.

Хлопці і дівчата співали колядки, танцювали та жартували, вітаючи бійців із наступаючим святом Різдва Христова. В свою чергу гвардійці віддячили гостям гучними оплесками і гарними побажаннями.

Більше місяця готувався до Різдва Христового військовий оркестр 5-ї Слобожанської бригади, щоб подарувати святковий настрій гвардійцям, які відзначають Велике свято далеко від дома.

З самого ранку військові артисти разом з виставою «Різдвяний вертеп» вітали військовослужбовців різних підрозділів. Завітали з привітаннями до всіх військових містечок бригади: у Васищевому, Ракитному та самому Харкові, де у Храмі Андрія Первозданного показали святковий виступ Різдвяного вертепу.

«Різдвяний сюжет вертепу, що сьогодні показав нам оркестр нагадує про події, що були напередодні народження Христа», – коментує капелан Артемій.

За українською традицією, основними героями вертепу є цар Ірод, Волхви, Воїн, Смерть та Чорт. Оркестр також заспівав Різдвяні пісні.

Спеціально до свята для гвардійців підготували смачну святкову кутю та 12 страв.

Після завершення усіх привітань, військовий капелан освятив вечерю та побажав гвардійцям здоров’я та миру.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0006721019744873 [2] => 0.045009136199951 )