общество

Запорожские гвардейцы проходят подготовку по стандартам НАТО (фото)

15 января 2018
14:31
840
Поделиться:

Днями, на полігоні військової частини 3029 НГУ проходили планові стрілецькі заняття, метою яких було вдосконалення навичок володіння штатною зброєю.

Заняття на полігоні складались з декількох етапів: відпрацювання вправ військово-навчальних стрільб, збирання та розбирання зброї та стрільба у темну пору доби. Також бійці виконували вправи з тактичних дій у наступі та відпрацьовували заняття вогневих позицій, вчились прикривати один одного та максимально непомітно переміщатись по місцевості.

Гвардійці добре засвоювали матеріал, адже навчали йому професійні інструктори, які отримували досвід та знання від фахівців армій НАТО. «За новою методикою навчання військовослужбовці скоріше засвоюють матеріал та продемонструють кращі результати на вогневому рубежі», - розповідає підполковник Андрій Бєляєв.

«Мені особливо сподобались нічні стрільби. У таких умовах загострюється зір, набагато складніше вести прицільний вогонь, але інструктора надавали нам важливі поради та всю необхідну допомогу…» - поділився враженням солдат Євген Слободяник.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010888576507568 [2] => 0.15668392181396 )