политика

Офис связей НАТО расширяет направления сотрудничества с Нацгвардией Украины

15 января 2018
19:08
754
Поделиться:

Вже більше двох років військовослужбовці Національної гвардії України поповнюють свої професійні знання у різноманітних навчальних проектах, організованих представниками Офісу зв’язку НАТО в Україні. Тільки за 2017-ий у рамках Програми професійного розвитку (Professional Development Program — PDP) десятки гвардійців взяли участь у курсах з вивчення англійської мови, набуття якостей лідера, розширення знань у галузі проектного менеджменту, тощо. Цього ж року до спектру напрямків навчання військовослужбовців НГУ додали ще й навчальний курс підготовки кваліфікованих користувачів програмного забезпечення «Microsoft Office».

Місцем проведення навчального курсу став головний офіс навчального центру «Мережеві технології», фахівці якого готують висококваліфікованих IT-спеціалістів та користувачів «MS Office». Протягом першого заняття гвардійці навчались новітнім методикам «MS Word», зокрема, вивчали можливості управління потоком тексту, керування таблицями та використання стилів.

За словами директора «Мережевих технологій» Тетяни Штомпель, для навчання було обрано саме версію 2013 року, адже вона є зручною у користуванні та найбільш розповсюдженою. Також керівник навчального центру зазначила, що зусилля інструкторів, які проводять заняття, направлена на те, аби навчити держслужбовців виконувати свою роботу за допомоги саме новітніх інформаційних технологій й у подальшому передати набутий досвід своїм колегам.

Навчальний курс триватиме три місяці й включатиме 16 насичених занять. Окрім «MS Word», гвардійці також вивчатимуть такі програми, як «Excel», «Power Point», «Outlook» та інші. На завершення кожен з учасників складатиме фінальний екзамен, після чого здобуде відповідний сертифікат.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
13 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095415115356445 [2] => 0.1849901676178 )