общество

Чужих детей не бывает: львовские гвардейцы привезли помощь в интернат (фото)

Військовослужбовці військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відвідали вихованців Львівського дитячого дошкільного будинку №1.

У дитячому будинку перебувають понад 50 дітей віком від 3 до 6 років. Звісно, за ними тут доглядають і піклуються, але діти все-одно хочуть спілкування із дорослими.

Разом із капеланом військової частини отцем Андрієм Сіданичем гвардійці привезли до будинку багато необхідних речей: памперси, нову постільну білизну, побутову хімію, гігієнічні засоби. Щоб порадувати діток гвардійці також привезли їм канцелярське приладдя, книжки та багато фруктів.

Малеча тут завжди рада гостям. Як тільки дітки побачили військових з подарунками, то одразу зраділи. Дитячі очі ближчали від радощів і діти охоче знайомились з гостями. Спілкування було невимушене та веселе. В свою чергу діти подякували гвардійцям за подарунки виконанням українських колядок, чим неймовірно розчулили гостей.

«Традиція відвідувати діток, які особливо потребують уваги дорослих, існує у кожному батальйоні нашої бригади, - розповідає заступник командира військової частини 3002 по роботі з особовим складом полковник Олександр Задворний. – Ми ходимо до діток не лише на свята, а систематично спілкуємося з ними та віддаєм їм трошки своєї любові».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

19 февраля 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010240077972412 [2] => 0.14267206192017 )