Общество

Артиллеристы 44 бригады показали, как на Луганщине в прорубь ныряли (фото)

19 января 2018
20:05
2104
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба бригады

Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг. Жорстких правил, як треба купатися на Водохреща, немає. Але, як правило, купанням є триразове занурення у воду з головою.

На Луганщині військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» відзначили Водохреща зануренням у крижану воду Сіверського Донця та обтиранням тіла снігом. Такі заходи насамперед ознаменували зміцнення духу та очищення організму у кожного військовослужбовця додавши віри й сили у собі, а також віри у воду, яку у молитві освятив військовий священник артилеристів Володимир Андрухів.

Зануритися у холодну воду незважаючи на січневий мороз і вітер, який не стихав впродовж цілого ранку відважилися більшість особового складу.

У добрих побажаннях до військових звернулися гості заходу, запрошені, представники в особі Олександра Савченко, який зазначив: «Водохреща - це свято, яке об’єднало людей у річці,подія яка насамперед символізує Водохрещв і повагу до захисників України, до релігії,до миру в Україні. Прапор України, ми даруємо перш за все заради єдності народу України від Сходу до Заходу, але найголовніше мабуть те, що ми об’єдналися в святі, девіз якого у здоровому тілі здоровий дух».

Рятувальники, облаштувавши місця для купань із застережними заходами зустрічали охочих перед занурюванням. З усіма застережними засобами вони спостерігали за кожним рухом пірнальників, а також провели інструктаж по заходах безпеки.

В цілому свято вдалося на славу, усі без винятку відчули справжній дух відваги, гарту, кажуть хто купався на Водохреща, той не хворітиме протягом усього року, а освячену воду на Водохреща вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


16 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00075697898864746 [2] => 0.12377500534058 )