Происшествия

Бандюки ОРДО не дают "Водафону" чинить мобильную связь

20 января 2018
09:01
1302
Поделиться:

СЦКК: ОРДО не надає гарантій безпеки на проведення ремонтних робіт «Vodafone Україна» на окупованій частині Донеччини, повідомляє Главное з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Українська сторона СЦКК повідомляє, що 19.01.2018 фахівцями компанії «Vodafone Україна» за сприяння української сторони СЦКК, штабу АТО та СММ ОБСЄ в Україні завершено ремонтні роботи щодо відновлення працездатності пошкодженого обладнання мобільного оператора в районі населеного пункту Весела Гора (Луганська область). Це дозволяє у повному обсязі забезпечитипослугами мобільного зв’язку усіх абонентів Vodafone, які проживають на окупованій частині Луганської області.

Разом з тим, усі заявки компанії «Vodafone Україна» на проведення ремонтно-відновлювальних робіт пошкодженого обладнання в районі населеного пункту Оленівка (Донецька область), підтверджені гарантіями безпеки штабу АТО та, за сприяння СММ ОБСЄ, передані ОРДО, залишаються без реалізації. На цей час гарантій безпеки проведення робіт з боку ОРДО не надано.

На думку української сторони СЦКК, все це є свідченням незацікавленості керманичів ОРДО у відновлені роботи мобільної мережі оператора «Vodafone Україна» на окупованій частині Донеччини.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00074100494384766 [2] => 0.090556144714355 )