общество

В Минобороны показали, как учат школьников оружие разбирать (фото)

5 февраля 2018
19:14
794
Поделиться:

Об этом сообщает Минобороны

В одній із військових частин оперативного командування «Захід» для старшокласників школи м. Рівне провели практичний курс з вивчення будови та тактико-технічних характеристик зброї.

Школярам розповіли про матеріальну частину штатної зброї, від пістолета до гранатомета включно, питання будови зброї, неповне її розбирання та збирання.

Зустріч зі школярами була цікавою для обох сторін. Окрім основної теми, керівник заняття розповів юнакам про досвід АТО, правила обслуговування та експлуатації особистої зброї.

Позитивне враження від такого заняття переповнює вчителя предмету «Захист Вітчизни» Андрія Єфімова. За його словами, подібні заходи вже стали плановими, адже у більшості навчальних закладів міста немає навчальної зброї, а на підсумкових змаганнях у щорічній спартакіаді «Заграва» — це один з основних нормативів.

— У військовій частині є не тільки зброя, а й особливе відчуття колективу та головне унікальний практичний довід. Я певен, що за такими зустрічами результат обов’язково буде, адже виховання достойної зміни захисників Вітчизни загальна справа батьків, освітян та військовослужбовців Збройних Сил України, — зазначив вчитель.


Теги: школа

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010528564453125 [2] => 0.18226194381714 )