происшествия

Харьковчанин пытался вывезти за границу радиоактивные приборы для военной техники

5 февраля 2018
20:38
832
Поделиться:

На Харьковщине сотрудники контрразведки Службы безопасности Украины пресекли контрабанду радиоактивных приборов к военной авиационной технике

На Харківщині співробітники контррозвідки Служби безпеки України попередили контрабанду радіоактивних приладів до військової авіаційної техніки. Правоохоронці встановили, що місцевий мешканець планував поштою преправити в одну з країн Євросоюзу бортовий авіаційний прилад з джерелом радіоіонізуючого випромінювання. За висновками експертів, пристрій є товаром подвійного призначення, який використовується у військовій та військово-транспортній авіації російського виробництва.

Для його легального вивезення потрібен дозвіл Державної служби експортного контролю. Оперативники спецслужби заблокували відправлення пристрою за кордон у київському відділенні оброблення пошти, після перевірки кореспонденції технічними пристроями.

Слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 333 та ст. 265 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.


Теги: СБУ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096607208251953 [2] => 0.10506200790405 )