общество

Аваков: МВД Украины и Грузии продолжают эффективное взаимодействие (фото)

5 февраля 2018
17:02
754
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

Про це міністр внутрішніх справ сказав сьогодні, 5 лютого, під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе.

Під час зустрічі сторони відзначили високий рівень ефективності міжвідомчого співробітництва МВС України та Грузії, зокрема в галузі поліцейської діяльності.

«Наші дружні народи повинні разом долати труднощі, що виникають на нашому шляху. Ефективна робота правоохоронних органів України та Грузії безумовно буде позитивно відзначена громадянами обох країн», – зазначив Арсен Аваков.

За словами глави МВС України, наразі пріоритетними напрямами співпраці є підготовка Угоди між Урядами України та Грузії з питань взаємного визнання й обміну посвідчення водія та оптимізація механізмів взаємодії з метою ефективної міжвідомчої протидії транскордонній злочинності у рамках міжурядової угоди про боротьбу зі злочинністю від 2011 року.

Своєю чергою Посол Грузії в Україні наголосив, що тісна взаємодія є свідченням якісних партнерських стосунків між Україною та Грузією.


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
12 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010159015655518 [2] => 0.12775897979736 )