Лучшие сержанты Нацгвардии прошли подготовку в США (фото)

5 февраля 2018
18:56
581
Поделиться:

Кращі сержанти військової частини 2260 НГУ повернулиса на Батьківщину після проходження курсу військово-тактичної підготовки «Force on force» в Сполучених Штатах Америки.

В період з 9 січня по 2 лютого 2018 року в м. Альбукерке штату Нью-Мексико інструктор з вогневої підготовки Олександр Стрільчук та гранатометник роти охорони спеціального призначення Олег Тригуб проходили навчання з курсу спеціальних груп швидкого реагування.

Основні акценти в навчальній програмі робилися на заняттях з дотримання техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, з правил ведення бою з імітаційної зброї, індивідуального пересування та руху у складі групи, стратегії захисту об’єкта, штурму транспортних засобів, стратегії ведення ближнього бою, ведення вогню на ходу та зміні зброї в русі, поводження з основним озброєнням американських спецпідрозділів.

Цікаво відмітити, що в армії США військове керівництво вважає підготовку сержантського корпусу найважливішою складовою частиною військового будівництва. У сержантському статуті збройних сил цієї країни так і записано: «Як сержант, я розумію, що я є членом корпусу, іменованим «Становим хребтом армії». Там сержант — незаперечний авторитет. І пов’язано це саме з системою його підготовки.

Гвардійці відзначили, що набутті знання та навички стануть корисними у виконанні службових завдань, а головне в забезпеченні недоторканності дипломатичних представництв, консульських установ в м. Києві та органів державної влади.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
8 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00088310241699219 [2] => 0.12055110931396 )