общество

В бригадах Национальной гвардии Харькова завершилась стажировка с курсантами-выпускниками

6 февраля 2018
18:02
724
Поделиться:

У каждого курсанта остались разные впечатления, воспоминания и опыт, но в одном все едины - стажировка была безусловно полезной

Майже місяць 44 курсанти останнього року навчання Національної академії НГУ стажувались у 3 бригаді оперативного призначення та 5 Слобожанській бригаді. Хлопці та дівчата пробували свої сили в якості командирів взводів, заступників командирів лінійних рот та на посадах начальників служб озброєння та тилового забезпечення.

У військових частинах підвели підсумки практичної роботи майбутніх офіцерів та заохотили кращих курсантів, які відзначились своїми відмінними командирськими якостями.

«Під час військового стажування кожен з вас отримав цінний досвід, який допоможе зробити вірні висновки, можливо, поліпшити свої знання, виправити помилки. Висловлюю подяку за старанність та наполегливість», – зазначив заступник командира військової частини 3017 полковник Андрій Манько.

У кожного курсанта залишилися різні враження, спогади і досвід, але в одному всі єдині – стажування було безумовно корисне.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал




Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008690357208252 [2] => 0.11670804023743 )