здоровье

Десантники отработали действия по оказанию первой медицинской помощи в зимних условиях

6 февраля 2018
19:14
793
Поделиться:

Военные медики из разных подразделений отдельной десантно-штурмовой бригады отработали действия во время занятий по оказанию первой медицинской помощи в зимних условиях

Військові медики з різних підрозділів окремої десантно-штурмової бригади відпрацювали різні дії під час занять з надання першої медичної допомоги в зимових умовах.

Учасники занять підвищили навички під час евакуації умовного «пораненого» з підбитої техніки, наданню невідкладної медичної допомоги та подальшого транспортування «пораненого» в безпечну зону. Також десантники закріпили знання щодо само- і взаємодопомоги з використанням засобів індивідуальної аптечки та сумки санітара.

— Перше, це у максимально стислий термін витягти «пораненого» з машини, накласти турнікет, пов’язку. За необхідності, ввести знеболювальне та підготувати його до подальшої евакуації. Це ваші першочергові дії, — зазначає на занятті інструктор-медик.

Десантники вчилися евакуації з лінії вогню поранених, зупиненню кровотечі, визначенню характер поранення тощо.

— Найскладніше те, що у зимових умовах військовослужбовець одягнений в декілька шарів одягу. У випадку поранення, одяг ускладнює візуалізацію рани, тому той, хто надає допомогу, повинен швидко та правильно визначити характер поранення та негайно вживати заходів. Без права на помилку. До того ж ще мороз, який сковує всі рухи, — додає медик.

Загалом, заняття проходили за участю штатних екіпажів бойових машин із залученням інструкторів медичного підрозділу, з використанням необхідного медичного обладнання та майна, з наочною імітацією характерних поранень.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
19 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00080609321594238 [2] => 0.20316100120544 )