политика

Полторак просит не перекручивать его слова о важности и значимости волонтеров для ВСУ

6 февраля 2018
17:26
908
Поделиться:

Об этом министр обороны Украины написал на своей странице в соцсети:

Останнім часом у соціальних мережах з’являється перекручена інформація щодо моїх висловлювань про важливість волонтерської діяльності. Наголошую, моє відношення до волонтерів є і залишатиметься однозначно позитивним.

На запитання чи потрібні армії волонтери – однозначна відповідь: Так, необхідні! Але ми маємо об’єднати та систематизувати зусилля з метою раціонального використання усіх можливостей для забезпечення та проведення усіх перетворень у ЗС України. Закликаю усіх припинити перекручувати факти та шукати винних, а об’єднатися та працювати разом.

Запрошую бажаючих волонтерів, хто хоче системно змінювати стан справ по забезпеченню армії на постійну роботу в Міністерство оборони України та ЗС України.

На даний час у відомстві достатньо вакантних посад, функціональні обов’язки яких пов’язані з продовольчим, речовим забезпеченням та забезпеченням пально-мастильними матеріалами.

Тож запрошую усіх, хто займається волонтерською діяльністю та бажає системно працювати по наданню допомоги ЗС України, має відповідну вищу освіту для проходження державної та військової служби на таких посадах. При цьому Міноборони готово провести необхідну курсову підготовку.

Шановні волонтери! Ви вмієте якісно та ефективно працювати! Армія чекає на вас!

Напомним, в последнее время многие волонтеры вынуждены сворачивать помощь армии, т.к. не получают должной поддержки от украинцев.

Кроме того, волонтеры открыто заявляют о том, что в ВСУ не меняется отношение к людям - простым бойцам.


Теги: Полторак

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0014700889587402 [2] => 0.11968302726746 )