общество

Карабинеры Молдовы обменивались опытом с гвардейцами Украины (фото)

6 февраля 2018
20:03
2779
Поделиться:

До Національної гвардії України вперше прибула з чотириденним візитом делегація департаменту військ карабінерів МВС Республіки Молдова. На початку візиту іноземні колеги відвідали окрему 22 бригаду з охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав НГУ. Гвардійці представили гостям наявну сучасну техніку та озброєння, ознайомили із можливостями підрозділу та планами щодо перспектив його розвитку.

«Національна гвардія України знаходиться на етапі реформування. Зараз активно впроваджуються нові підходи підготовки військовослужбовців, вивчається міжнародний досвід, проводяться спільні навчання та зустрічі з представниками різних країн світу», - розповів гостям командир бригади НГУ полковник Віталій Стецик.

Ознайомившись із посольською бригадою та рівнем озброєння українських військових, представники молдовської делегації зазначили, що цей візит для них є важливим, адже у департаменті військ карабінерів МВС Республіки Молдова впроваджують нові реформи у структуру. Зокрема карабінери планують ознайомитись з досвідом Нацгвардії України, з метою наближення департаменту до стандартів FIEP.

«Цей візит до Національної гвардії України перший, ми сподіваємось, що він стане початком руху у нашому співробітництві адже ми маємо спільні завдання та навики. Сьогодні ми були вражені підготовкою бійців Нацгвардії. Відчувається новий європейський рівень підготовки», - розповіла головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва, управління проектами та зв’язків з громадськістю департаменту військ карабінерів старший лейтенант Юлія Плетос.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
12 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098085403442383 [2] => 0.13534283638 )