политика

Всемирный банк предоставит МОН экспертную помощь

10 февраля 2018
19:07
941
Поделиться:

Представители Всемирного банка согласились предоставить Министерству образования и науки Украины экспертную помощь в проведении госзакупок электронных устройств, учебников, а также традиционной печатной литературы, и по другим вопросам, касающимя запуска электронной образовательной платформы. Об этом договорились на встрече Министра образования и науки Украины Лилии Гриневич с представителями группы Всемирного банка, которая занимается проектами в сфере образования, во время рабочего визита министра в Вашингтон.

«Ми зовсім не маємо досвіду запуску платформ, подібних до нашого нового проекту національної освітньої платформи. Аби розробити та впровадити здорову політику щодо програмного забезпечення, ресурсів цифрового навчання, широкосмугового доступу до Інтернету, центрів обробки даних; під усе це організувати прозорі та ефективні закупівлі, ще й встигнути зробити це вчасно - нам потрібна допомога», - пояснила Лілія Гриневич.

Вже найближчим часом в Україну має приїхати команда Світового банку для продовження потрібних МОН консультацій. Вони також готові підтримувати наші плани з запровадження цифрової освіти, допомогти з визначенням основних пріоритетів, над якими потрібно працювати для того, щоб проект впровадження електронної освітньої платформи був успішним.

Питання про можливе збільшення фінансової підтримки з боку Світового банку також зустріло розуміння. Сторони домовилися, що детальніше це питання буде опрацьовано з очільником напряму Світового банку по Україні, після чого буде розглянуто можливість збільшення фінансової підтримки на наступний фінансовий рік.

За результатами зустрічі Міністр освіти і науки на своїй сторінці у Facebook зауважила, що пишається поступовим поліпшенням відносин між МОН та Світовим банком.

«Близько 10 років тому МОН мало значний грант від Світового банку, за результатами програму закрили з оцінкою «незадовільно», а репутація Міністерства була заплямована на багато років вперед. Саме тому, власне, поки ми не можемо розраховувати на фінансово великі проекти, але максимально намагаємося показати себе спроможно та ефективно у більш вузькій співпраці - це відкриє дорогу далі», - підкреслила Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що в межах візиту Міністр розповіла у Держдепі США про плани України щодо імплементації мовної статті Закону «Про освіту».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 374 762 
+10 057
Болеет:  
161 298 
+5 026
Выздоровело:  
1 186 873 
+4 837
Умерло:  
26 591 
+194
Привито:  
9 568 
+2 680

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098299980163574 [2] => 0.19452404975891 )