политика

Испанская полиция готова к сотрудничеству с украинскими коллегами

12 февраля 2018
19:18
788
Поделиться:

На встрече в МВД Украины, которая состоялась сегодня, 12 февраля, ее участники обсудили пути сотрудничества в противодействии международной организованной преступности. В мероприятии приняли участие первый заместитель главы Национальной полиции Вячеслав Аброськин, начальник Департамента международного полицейского сотрудничества Нацполиции Василий Неволя и заместитель Главы миссии Посольства Испании в Украине Хорхе Солер Идальго, сообщает пресс-служба МВД.

За словами Хорхе Солера Ідальго, сьогодні організована злочинність має як ніколи міжнародний, мультинаціональний характер. Відтак іспанські поліцейські готові до співпраці з українськими правоохоронцями та до всебічної допомоги у вирішенні проблемних питань.

Закордонний дипломат представив українським правоохоронцям нових аташе в Україні – регіонального аташе з внутрішніх справ Іспанії в Болгарії, Україні, Греції, Албанії, Македонії і Кіпрі Рафаеля Вараса Ернандеса, а також представника офісу аташе з внутрішніх справ Іспанії в Україні Хуана Карлоса Бермехо Кордеро.

Перший заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що для злочинців, які мають стосунок до серйозних злочинних спільнот, кордонів не існує.

«Спільна робота з країнами Євросоюзу, обмін оперативною інформацією – дозволяють оперативно виявляти та затримувати членів та ватажків організованих груп, «злодіїв в законі», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Начальник кримінальної поліції додав, що для протистояння організованій злочинності потрібно об’єднувати зусилля не лише в Україні, а й взагалі на території Євросоюзу.

Учасники наради обговорили практичні аспекти взаємодії правоохоронних структур обох держав у протидії транскордонній злочинності.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
45 887 
+889
Болеет:  
24 649 
+372
Выздоровело:  
20 053 
+505
Умерло:  
1 185 
+12

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00075006484985352 [2] => 0.14576601982117 )