спорт

Харьковские танкисты соревновались в скорости ходить на лыжах (фото)

16 февраля 2018
08:34
746
Поделиться:

Об этом сообщает Минобороны

У Військовому інституті танкових військ імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулися змагання з лижної гонки зі стрільбою з пневматичної гвинтівки. У заході взяли участь курсанти та солдати строкової служби навчального закладу.

Змагання мали військово-прикладну спрямованість, поєднували лижну гонку та стрільбу з пневматичної гвинтівки по спеціальним мішеням за принципом біатлону.

Слід зазначити, що за першість боролися 6 команд по 3 учасники у кожній.

За умовами змагань, кожен учасник повинен був подолати на лижах дистанцію близько кілометра, де мав поцілити по мішенях на трьох вогневих рубежах. При цьому, на кожен рубіж відводилося по три постріли з пневматичної гвинтівки. Також умови ведення вогню передбачали три різних положення: стоячи, з коліна та лежачи.

За результатами змагань переможцем в особистій першості став курсант Ростислав Бобров, який вразив усі мішені. Друге та третє місце посіли молодші сержанти Дмитро Чечик та Олег Зімніков.

У командній першості перемогу святкували курсанти факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterСегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008389949798584 [2] => 0.17884588241577 )