политика

У военных моряков появился электронный тир (фото)

16 февраля 2018
07:40
1009
Поделиться:

Об этом сообщает Минобороны

У навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що на Миколаївщині, для занять з вогневої підготовки військових моряків функціонує новий електронний тир з програмним забезпеченням для відпрацювання навчальних вправ.

Електронний тир призначений для навчання прийомам та правилам стрільби з пістолета, автомата, кулемета та гранатомета. Також може використовуватись як для навчання стрільців-початківців, так і для тренувань військовослужбовців, які мають певний досвід стрільби.

За допомогою сучасних технологій у навчальному закладі інструктори безпосередньо в пункті постійної дислокації проводять заняття, розпочинаючи з постановки правильної стійки, дихання, утримання зброї, прицілювання, плавного спуску курка, та закінчуючи відпрацюванням навичок стрільби з різних положень (стоячи, лежачи, з коліна) і з різних дистанцій по декільком мішеням, встановленим у будь-якому напрямку від вогневого рубежу, в умовах обмеженої видимості та часу. Ефективним є й можливість оперативного виявлення помилок та своєчасне їх усунення з метою запобігання виникнення у майбутньому.

Крім того, перевагами лазерного тиру є застосування сучасних інтерактивних технологій в вогневій підготовці особового складу без використання бойових комплектів та мобільність — в найкоротші терміни тир можна розмістити як у невеликих приміщеннях, так і на стрілецьких полігонах. Тир побудованио за принципом інтерактивного інфрачервоного лазерного імітатора стрілецької зброї і використовується для проведення безкульових (імітаційних) стрільб.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
13 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081181526184082 [2] => 0.16693782806396 )