происшествия

Громкое убийство в Харькове. Прокуратура просит пожизненное

22 февраля 2018
11:15
2370
Поделиться:

А как поступили бы вы на месте обвиняемого?

Орджоникидзевский районный суд Харькова поддержал позицию Харьковской местной прокуратуры №3 и признал виновным 37-летнего харьковчанина в двойном убийстве (п. 1 ч. 2 ст. 115 УК Украины).

По информации руководителя местной прокуратуры Руслана Скуратовича, обвиняемого приговорили к высшей мере наказания - пожизненному лишению свободы.

Об этом сообщает пресс-служба Харьковской областной прокуратуры.

"Судове слідство тривало більше 5 років. На самому початку розслідування обвинувачуваний повністю визнав свою вину та давав свідчення, але у подальшому повністю заперечив свою причетність до вчинення злочину. Однак прокуратура надала суду достатньо доказів, що підтверджують вину чоловіка", - розповів Скуратович.

Прокурор довів у суді, що 30 листопада 2011 року близько 20.00 обвинувачуваний перебував в одному з комп'ютерних клубів міста. До нього підійшов знайомий разом зі своїм товаришем та став вимагати пригостити пивом або дати на алкоголь гроші. У разі незгоди чоловіки обіцяли "вмовити" фізично.

Обвинувачуваний погодився, але повідомив, що грошей у нього при собі немає і за ними потрібно йти додому. Разом вони пішли до домоволодіння чоловіка. Там замість коштів він взяв саморобний револьвер системи Наган.

Дорогою до кіоску чоловік вихопив зброю та один раз вистрелив у голову товариша і ще чотири рази у голову знайомого жертви. Потім зробив ще один - "контрольний" постріл у голову товариша.

Від отриманих травм товариш помер на місці. Другий молодик - через місяць у лікарні.

З місця злочину зловмисник утік. Револьвер викинув у сміттєвий бак біля одного з будинків на пр. Петра Григоренка. Затримали його вже наступного дня.

Наразі вирок не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
13 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095915794372559 [2] => 0.11272597312927 )