общество

Учителя Львовщины учатся у гвардейцев (фото)

Військовослужбовці 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України продовжують тісну співпрацю з вчителями предмету «Захист Вітчизни» Львівщини.

Цього разу на військовому стрільбищі відбулось денне навчання вчителів Пустомитівського району. Інструктори бригади навчали педагогів за напрямками: «Тактична підготовка. Бойові двійки, трійки», «Тактична медицина», «Методика занять з практичної стрільби в умовах закладу освіти».

Усі вчителі були розподілені на три групи, які почергово займались з кожним із інструкторів. Як зазначають самі вчителі, найважче для них було на занятті з тактичної підготовки, де їх було одягнуто в бронежилети та каски, після чого чоловіки виконали невеликий марш-кидок лісом. Під час нього вони навчались рухатись в колоні, шаховим порядком та клином, а також відбивати атаки.

На занятті з вогневої підготовки вчителі вивчили бойові стійки та правильність переходу з одного положення в інше. Велику увагу інструктор звертав на правильність положення зброї при стрільбі: «Ваше завдання навчити дітей правильно зробити постріл, - пояснював присутнім керівник занять. – Діти мають знати, що зброя - це небезпечно, що її потрібно правильно експлуатувати та застосовувати».

На заняттях з тактичної медицини діючі вчителі здобули багато нових знань, адже за кілька років методи надання першої домедичної допомоги кардинально змінились. «Наразі все те, чого ми навчаємо, може знадобитись не лише в бойових умовах, а й у повсякденному житті – розповідає інструктор з тактичної медицини старший сержант Галина Прийма. – Життєві ситуації можуть бути різними і кожна людина має знати, як зберегти своє особисте життя та життя іншої людини».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
309 107 
+5 469
Болеет:  
173 788 
+2 312
Выздоровело:  
129 533 
+3 044
Умерло:  
5 786 
+113

20 октября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00088787078857422 [2] => 0.1294469833374 )