общество

Канадские военные высоко оценивают профессионализм и мотивацию украинских гвардейцев

13 марта 2018
15:50
571
Поделиться:

Сьогодні у Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч з представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи «Україна» тренувальної операції «UNIFIER» Збройних сил Канади. Під час заходу було представлено нового канадського офіцера, який відповідатиме за координацію співпраці із Нацгвардією.

Відрекомендовував новопризначеного офіцера капітан Джордан Лапонт, який координував взаємодію канадських військових із Нацгвардією в Україні попередні шість місяців. Відтепер цим напрямком опікуватиметься майор Жан Кул.

У ході зустрічі гвардійці ознайомили канадського офіцера з особливістю службово-бойової діяльності підрозділів Нацгвардії. Зокрема, начальник управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковник Володимир Грабчак розповів про структуру та завдання, а також про етапи розвитку та основні досягнення Нацгвардії. Він також зазначив: «Національна гвардія України вдячна канадським військовим за співпрацю. Надіємось, що вже незабаром в силу вступить Технічна угода між Міністерством внутрішніх справ України та Департаментом національної оборони і Збройних сил Канади. Це дасть можливість проводити спільні заходи, обмінюватись досвідом та підвищувати професіоналізм особового складу як Нацгвардії, так і ЗС Канади».

Своєю чергою, заступник начальника управління бойової та спеціальної підготовки полковник Олександр Лещенко розповів про основні зміни у професійній підготовці гвардійців: «Протягом останніх років значно зріс рівень професійної підготовки особового складу НГУ. Було введено в дію школу з підготовки інструкторів. Станом на сьогодні за військовими стандартами країн-членів НАТО гвардійців навчають майже 350 професійних інструкторів. Окрім цього, ми запустили в роботу інститут з підготовки головних сержантів взводів та рот».

Майор Кул відмітив швидкий розвиток Нацгвардії та висловив надію на подальшу плідну співпрацю гвардійців та канадських військових. «За словами мого попередника, українська Національна гвардія вдосконалюється досить швидкими темпами. Без сумніву, ви берете максимум досвіду від кожної співпраці з іноземними партнерами. Надіюсь, що й протягом наступних шести місяців наше співробітництво принесе багато позитивних результатів», – зазначив канадський офіцер.

Під час зустрічі сторони також домовились про проведення спільних заходів, серед яких стрілецькі змагання снайперів та курси мовної підготовки, після чого гостям з Канади були вручені пам’ятні подарунки та зразки друкованої продукції Нацгвардії.

Нагадаємо, що Канада однією з перших країн світу виразила підтримку України у боротьбі проти агресії з боку Російської Федерації. Тренувальну місію «UNIFIER» український уряд і Збройні сили Канади запустили у серпні 2015 року. Операція здійснюється під егідою Багатонаціонального об’єднаного комітету, до якого входять Україна, США, Канада та Великобританія. За цей час канадськими військовими було проведено близько 80 курсів за різними напрямами військової підготовки, у яких взяли участь щонайменше 2500 українських військових.

У листопаді 2017-го до участі у «UNIFIER» долучилась і Національна гвардія України. Тоді ж було підготовлено та узгоджено Технічну угоду між МВС України та ЗС Канади, яка наразі очікує затвердження у Кабінеті Міністрів України. Сьогодні два офіцери НГУ вже проходять мовну підготовку в Канаді. Цього ж року такі ж курси пройдуть ще три гвардійця. Це один із напрямків співпраці, що вже втілений та дає свої результати.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

14 декабря 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010809898376465 [2] => 0.12842392921448 )