общество

Винницкие спасатели получили новые автомобили (фото)

13 марта 2018
19:32
921
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

Спецтехніка надійшла вінницьким рятувальникам від Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Загальна вартість переданих автомобілів та іншого обладнання сягає 25 мільйонів гривень.

Відтепер п'ять сучасних автомобілів нестимуть службу у державних пожежно-рятувальних частинах м. Вінниці, райцентрів Козятина, Хмільника та міста Гнівань.

Сертифікати та ключі від пожежних машин рятувальникам вручили начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

Представники обласної та міської влади наголосили, що в основі розвитку та успішної діяльності обласної системи цивільного захисту, має стояти прогнозування, запобігання і профілактика надзвичайних ситуацій, а також реформування та технічне переоснащення органів та підрозділів цивільного захисту.

Своєю чергою головний рятувальник Вінниччини подякував Уряду України, керівництву ДСНС, а також керівництву обласної та міської влади за постійну підтримку рятувальників.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

14 декабря 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010199546813965 [2] => 0.11244583129883 )