общество

Аваков встретился с Верховным Патриархом и Католикосом всех армян (фото)

17 марта 2018
16:57
2014
Поделиться:

Голова МВС Арсен Аваков провів зустріч із Верховним Патріархом і Католікосом усіх вірмен Гарегіном II. Зустріч відбулася в рамках дводенного візиту патріарха в Україну

Сторони обговорили питання, пов’язані з життям численної вірменської громади в Україні, чиє історичне коріння сягає давніх часів.

Спільно з Його Святістю Гарегіном II, а також Главою Української Єпархії Вірменської Апостольської Церкви єпископом Маркосом Оганесяном Арсен Аваков узяв участь у першій квартальній конференції Спілки вірмен України.

За участю Глави Вірменської Апостольської Церкви відбувся чин освячення фундаменту вірменського кафедрального собору, що споруджується у Києві.

Збережені церкви, пам`ятники історії та культури, які вціліли на території України, датовані XI століттям. Решта зруйновані. Історично найбільші вірменські колонії сформувалися на Поділлі, в Галичині та Криму. Станом на сьогодні в Україні мешкає близько 500 тисяч вірмен. У 1991 році з відновленням незалежності в Україні було офіційно зареєстровано єпархію Вірменської Апостольської Церкви, громади якої зараз діють у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, а також у деяких містах Криму.

Джерело: Департамент комунікації МВС України


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
20 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010089874267578 [2] => 0.12617707252502 )