общество

Львовские гвардейцы обучают школьников психологии самозащиты (фото)

Нещодавно на базі навчального полігону «Раковець» військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбувся День відкритих дверей для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Львова.

На одному з навчальних місць, учні мали можливість освоїти психологічні основи дій в екстремальних умовах.

«Дуже важливою складовою у навчанні до вміння відстояти та захистити себе є психологічна підготовка – розповідає офіцер служби психологічного забезпечення Західного територіального управління Національної гвардії України лейтенант Наталя Кириченко, - адже, як відомо, більшість людей у несподіваних ситуаціях впадають в негативні психічні стани, що перешкоджають ефективному поводженню та адекватному реагуванню на ту чи іншу ситуацію».

Велике пожвавлення та цікавість викликало обговорення різних видів поведінки в екстремальних ситуаціях: впевненої, невпевненої та агресивної.

У ході практичної роботи ці види поведінки були продемонстровані школярам. Особливо психологами зверталась увага на важливість впевненості у своїх діях під час поводження з незнайомими людьми.

Також учнів детально ознайомили з вправами стосовно регуляції власного психоемоційного стану, активізації організму під час екстремальних ситуацій.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010559558868408 [2] => 0.14584589004517 )