экономика

Недобросовестный армеец нанес 72 бригаде убытков более, чем на 250 тыс. грн

20 марта 2018
09:58
1636
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры

Військовою прокуратурою Центрального регіону України приділяється пильна увага питанням відновлення озброєння та військової техніки військових частин, які сьогодні особливо важливі для обороноздатності держави.

Так, завдяки принциповій позиції військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України, забезпечене реальне виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду по справі за позовом військової прокуратури в інтересах 72 окремої механізованої бригади щодо зобов’язання одного з держпідприємств оборонної промисловості провести ремонт бойової техніки.

Вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області встановлено факт неналежного виконання своїх обов'язків військовослужбовцем, який відповідав за контроль виконання ремонтних робіт. В результаті недбалості вказаного військовослужбовця, до підписаних актів технічного приймання чотирьох зразків бойової техніки ППО були безпідставно включені роботи, які фактично ремонтним підприємством не виконувались, у зв’язку з чим державі завдано збитків на загальну суму 266 тис. грн. При цьому бойова техніка належним чином відновлена не була.

На виконання рішення суду одним з державних підприємств проведено ремонт та повністю відновлено боєздатність чотирьох зенітних гарматно-ракетних комплексів, які наразі повернуті до військової частини.

Довідково: Зенітний гарматно-ракетний комплекс «Тунгуска» - це автономний високомобільний багатофункціональний комплекс ближньої дії, призначений для боротьби з літаками, вертольотами, легкоброньованими наземними і морськими цілями в складній радіоелектронної обстановці, в будь-яких погодно-кліматичних умовах, як вдень, так і вночі.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

23 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096702575683594 [2] => 0.23482394218445 )