общество

В Славянске Нацгвардия выстраивает конструктивный и взаимовыгодный диалог с молодежью (видео)

20 марта 2018
11:38
747
Поделиться:

Представники групи цивільно-військового співробітництва зустрілись зі студентами Слов’янського хіміко-механічного технікуму.

Майбутнім механікам, хімікам, нафтовикам, технологам та лаборантам офіцери запропонували поміркувати над тим, аби застосувати свої здібності у сфері захисту національних інтересів.

«Національна гвардія забезпечує охорону всіх атомних електростанцій та ядерних інститутів. Крім того, охороняє всі консульства і диппредставництва, забезпечує захист державних об’єктів, здійснює заходи, надає допомогу Національній поліції у охороны громадського порядку, також виконує завдання з конвоювання, екстрадиція підсудних і припинення функціонування терористичних збройних формувань», − повідомив начальник відділу інформаційної підтримки іміджево-видавничого центру НГУ полковник Віктор Голумбівський

«Людина, яка приходить до лав Національної гвардії, має бути дійсно освіченою, надійною. Ми готуємо механіків, екологів, фармацевтів. Студент, який у нас вчився може гідно вчитися у Вашому вищі», − коментує директор Слов’янського хіміко-механічного технікуму Олексій Котляров

Серед пропозицій − можливість безкоштовного навчання, разом з проживанням та харчуванням, в Національній академії НГУ. База цього вишу сьогодні динамічно розвивається. Там готують фахівців військового, технічного та гуманітарного напрямку.

Наостанок, студентам нагадали про мінну небезпеку, адже з початку російської агресії на Сході України підірвалось на вибухових пристроях понад 400 цивільних осіб.

Нагадаємо, тур групи цивільно-військового співробітництва Донеччиною та Луганщиною присвячений четвертій річниці Національної гвардії України.

Молодший лейтенант Сергій Молотков


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098085403442383 [2] => 0.17850589752197 )