политика

В Военно-Морских Силах ВС Украины проведены тактические учения с боевой стрельбой

22 марта 2018
09:22
768
Поделиться:

Об этом сообщает сайт Минобороны

В одній із артилерійських частин Військово-Морських Сил ЗС України протягом двох днів проведено тактичні навчання із бойовою стрільбою.

Метою заходу було відпрацювати дії реактивної артилерійської батареї, яка підтримує роту морської піхоти в ході оборони морського узбережжя.

Формат проведення навчань передбачав три етапи. Перший етап був присвячений приведенню реактивних артилерійських батарей у вищу бойову готовність, здійснення маршу в район бойового призначення та зайняття позицій, другий — розгортанню у бойовий порядок та підготовці до ведення оборонного бою. У ході заключного етапу військовослужбовці вдосконалили навички управління підрозділами і вогнем при підтримці дій роти морської піхоти під час ведення нею оборонного бою.

За словами керівника навчань, подібні заходи проводяться у артилерійських підрозділах Військово-Морських Сил ЗС України з метою перевірки здатності щодо виконання заходів по приведенню у вищу ступінь готовності та проведення бойового залагодження. Це сприяє підвищенню рівня польового вишколу військовослужбовців, їх знань та умінь, що в подальшому забезпечує успішне виконання поставлених завдань.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0021798610687256 [2] => 0.14180779457092 )