общество

В Академии Нацгвардии эксперты НАТО обучают украинских силовиков

22 марта 2018
08:51
865
Поделиться:

На базі Національної академії Національної гвардії України проходить курс, під час якого міжнародні експерти навчають військовослужбовців Національної гвардії та силових відомств України.

Головною метою курсу є напрацювання умінь та навичок, які направлені на виховання доброчесності під час операцій з підтримки миру. Сьогодні представники програми НАТО з розбудови доброчесності, прозорості та зниження корупційних ризиків разом зі слухачами курсу обговорили низку питань щодо міжнародної антикорупційної законодавчої бази та антикорупційних заходів в поточних миротворчих місіях НАТО та ООН.

«Курс з виховання доброчесності дозволяє отримати широкий спектр інформації щодо принципів і стандартів міжнародних організацій у сфері безпеки. Під час курсу представники програми проводять не лише лекційні заняття, а й залучають нас до відпрацювання практичних завдань. Дійсно, експерти з міжнародного миротворчого центру мають достатньо досвіду та знають дієві шляхи вирішення проблемних секторів діяльності підрозділів під час виконання завдань з підтримки миру », - зазначив учасник майор Ігор Поцебін.

Під час групових вправ, учасники курсу на практиці вирішували ймовірні ситуації та завдання від фахівців з міжнародного миротворчого центру. Робота в групах направлена на спільний аналіз та вирішення проблемної ситуації з досвіду кожного учасника команди.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

21 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082612037658691 [2] => 0.2033531665802 )