культура

Харьковские гвардейцы отметили День счастья (фото, видео)

22 марта 2018
11:21
1027
Поделиться:

«Подаруй посмішку кожному», саме під таким гаслом пройшов всесвітній День щастя, який відсвяткували 20 березня. З приводу свята громадська асоціація багатодітних родин «АММА», запросила гвардійців з військової частини 3017 до дельфінарію «НЕМО».

«Сьогодні у дельфінарії зібрались чудові родини, діти із соціально незахищених категорій, діти з дитячих будинків, які позбавлені батьківської турботи. Крім того ми запросили наших гвардійців з військової частини, які готуються захищати країну, щоб у нас було все добре», – говорить президент асоціації багатодітних родин «АММА» міста Харкова Юлія Ібрагім.

Дельфіни, білуги, морські котики та їх дресирувальники, створили по справжньому дивовижне дійство. Проте хлопцям пощастило не тільки подивитися, але і доторкнутися до дельфінів.

«Я перший раз гладжу дельфіна, на дотик він дуже приємний і ніжний. Було б класно, якщо б кожен міг доторкнутися до нього як я», – ділиться враженнями від спілкування з дельфінами солдат Владислав Ільницький.

Окрім військовослужбовців, шматочок щастя отримали діти з інтернатів та дитячих будинків.

«Захід, який сьогодні відбувся, присвячений діткам з різних закладів опіки, які не мають можливості відвідувати наш заклад, а сьогодні в такому масштабі вони змогли побачити цей виступ. Я впевнена, що вони отримали масу задоволення», – говорить керівник відділу дельфінотерапії Олена Соловінкіна.

Подібний релакс не менш важливий і для хлопців гвардійців.

«Зараз такий час, коли дійсно військовослужбовці потребують психоемоційної розрядки, для того щоб вони трохи розслабилися і відволіклися від службових турбот», – додає Олена.

Тож цей день по-справжньому став для дітей та нацгвардійців – Днем щастя.

лейтенант Стас Заботнов,
відео Анастасія Посашкова
солдат Владислав Васильєв


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00089097023010254 [2] => 0.20049691200256 )