политика

Канада удвоит число полицейских офицеров-экспертов в Украине (фото)

28 марта 2018
19:37
1222
Поделиться:

Про це йшлося сьогодні, 28 березня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним послом Канади в Україні Романом Ващуком

Сторони обговорили загальнополітичні питання в Україні, а також питання продовження співробітництва з канадськими партнерами у сфері розбудови Національної поліції України в рамках проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР).

Посол Канади в Україні заявив, що канадська сторона планує подвоїти представництво своїх поліцейських офіцерів – тренерів в Україні.

«Ми плануємо збільшити кількість наших офіцерів - експертів в Україні вдвічі задля ефективного реформування НПУ та підвищення рівня кваліфікації поліцейських», - сказав Роман Ващук.

Надзвичайний і Повноважний посол наголосив, що зараз Канада головує в G7 (міжнародний клуб країн Великої сімки), тому пильно слідкує за ситуацією в Україні. Роман Ващук зазначив, що офіційна Отава готова підтримати нашу державу не лише на шляху реформ, але й у відновленні територіальної цілісності та покращені економічної ситуації.

Арсен Аваков зауважив, що Канада завжди була і буде нашим стратегічним партнером.

«Канада завжди виступала нашим стратегічним партнером на шляху реформування відомства та правоохоронної системи в Україні. Ми цінуємо підтримку наших канадських колег у процесі реформування МВС та покладаємо надії на подальше поглиблення співпраці», – наголосив міністр.

Проект підтримки підготовки поліцейських (РТАР) розпочався у жовтні 2016 року. Він спрямований на надання консультативних послуг і підготовку кадрів Національної поліції. Проект в себе включає: консультації канадських спеціалістів, з питань управління персоналом та питань професійного розвитку, підтримка регіональних навчальних центрів, підтримка навчальних матеріалів та розвиток 8 спеціалізованих курсів.

Джерело: Департамент комунікації МВС України


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
24 012 
+340
Болеет:  
13 604 
+178
Выздоровело:  
9 690 
+152
Умерло:  
718 
+10

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00085091590881348 [2] => 0.17353081703186 )