происшествия

Чиновники Харьковского облсовета зарабатывали на фиктивном ремонте Шаровки

3 апреля 2018
12:41
1237
Поделиться:

Прокуратура Харьковской области направила в Киевский районный суд Харькова обвинительный акт в отношении двух должностных лиц - сотрудников областного совета, и частного предпринимателя, которых подозревают в присвоении почти 300 тыс. грн. Об этом сообщили в пресс-службе областной прокуратуры.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Максим Блохін, досудовим розслідуванням встановлено, що у 2015-2016 р.р. помічник голови облради з начальником одного із управлінь виконавчого апарату облради розробили та реалізували злочинний план заволодіння коштами одного з комунальних підприємств. До реалізації схеми залучили приватного підприємця та два товариства.

"Службовці складали фіктивні документи (договори та акти) про виконання тих чи інших робіт, надавали їх до казначейства та перераховували кошти з рахунків КП на рахунок підконтрольного підприємця. Потім переводили гроші у готівку та ділили між собою. При цьому роботи, за які сплачувалися кошти, фактично не здійснювалися", - пояснив М. Блохін.

Крім того, начальник управління перераховувала кошти за начебто виконані роботи і на рахунки ще двох товариств. Наразі матеріали стосовно цих ТОВ виділені в окреме провадження. Досудове розслідування триває.

Серед начебто виконаних робіт ремонт інженерних систем водонапірної башти, ремонт водостічної системи та крівлі, оперативне очищення мережі зливної каналізації, технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішьно-будинкових систем опалення на об'єктах у смт. Шарівка, благоустрій території палацо-паркового комплексу "Шарівка" тощо.

Загальна сума завданих збитків становить маже 300 тис. грн.

35-річному помічнику голови облради оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, підробленні та використанні підроблених офіційних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191, ч.ч. 3, 4 ст. 358 КК України).


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097918510437012 [2] => 0.10615801811218 )