политика

Пограничники решили увеличить штат оперативно-розыскных подразделений

3 апреля 2018
12:20
679
Поделиться:

Председатель Государственной пограничной службы Украины Петр Цигикал заявил, что для усиления охраны границ планируется увеличить штат и повысить эффективность работы оперативно-розыскных подразделений.

Об этом он сказал в интервью 112.ua, сообщает пресс-служба МВД.

«Ми розвиваємо інститут дільничних інспекторів. Це офіцери, які обслуговують один або два населених пункти, прилеглих до кордону. У такого дільничного чітко визначені межі відповідальності, він постійно працює з людьми на випередження порушень. Як правило, кордон порушують місцеві жителі з побутовою метою. Дільничний працює для профілактики таких фактів. Він повинен повністю володіти обстановкою на ділянці. У прикордонного дільничного робота спрямована на збереження системи охорони державного кордону. Це - додаткові сили, які використовуються для більш надійної охорони державного кордону», - сказав Петро Цигикал.

Він зазначив, що на сьогоднішній день ДПСУ має весь комплекс правоохоронної діяльності, за винятком слідства.

«Крім того, ми сьогодні збільшили штат і підвищили ефективність оперативно-розшукових підрозділів. Раніше оперативно-розшукові підрозділи були в складі прикордонних загонів, підпорядковувалися начальнику органу охорони державного кордону - командиру загону. Це створювало певні корупційні ризики, тому ми вивели зі штату загону оперативно-розшукової блок і зробили їх окремим підрозділом, щоб отримувати попереджувальну інформацію і зробити роботу підрозділів більш ефективною», - сказав очільник ДПСУ.

Петро Цигикал зазначив, що проблемним питанням лишається впровадження інституту слідчих ДПСУ.

«У нас в функціоналі - весь комплекс правоохоронної діяльності, за винятком слідства. На жаль, ми не можемо достукатися до Верховної Ради. Є депутати, які нас підтримують, але я не можу зрушити з місця цю проблему. Я вважаю, що це величезна проблема: маючи підготовлений апарат оперативного складу, маючи достатньо співробітників внутрішньої безпеки, маючи управління розвідки, управління контррозвідки, маючи управління боротьби з тероризмом, ми не маємо слідства. На жаль, в Європі ми єдина країна, в якій прикордонне відомство не має слідства. Єдина! І неважливо, в складі Міністерства внутрішніх справ прикордонна служба, або окремо», - наголосив Петро Цигикал.

Він підкреслив, що ефективність діяльності оперативно-розшукових підрозділів ДПСУ на дуже високому рівні. Понад 70% затримань відбувається за оперативними даними і при безпосередній участі оперативно-розшукових підрозділів.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

20 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00094103813171387 [2] => 0.093598127365112 )