происшествия

СБУ задержала подрывников польского Мемориала орлят во Львове

3 апреля 2018
17:07
898
Поделиться:

Служба безопасности Украины готова противодействовать всем направлениям российской гибридной агрессии, - отметил Председатель СБУ Василий Грицак во время рабочей поездки в Одесскую область.

Сотрудники СБ Украины сорвали почти сто попыток инспирирования искусственных протестных акций, направленных на дестабилизацию ситуации в государстве в интересах России.

«Служба заблокировала намерения спецслужб РФ провести скрытую федерализации и автономизации нескольких регионов Украины, в частности в Одесской области», - цитирует Грицака пресс-служба ведомства.

З початку року Служба попередила низку зухвалих терактів, які планувалися російськими спецслужбами у центрі Києва проти мирних громадян та політичних діячів. Ключовий акцент кремлівські куратори також роблять на інспіруванні міжетнічних конфліктів та дестабілізації ситуації в окремих областях країни. «Нещодавно ми викрили організоване угруповання, яке за вказівкою з РФ, здійснило акти вандалізму щодо об’єктів національно-культурної спадщини національних меншин у різних регіонах України», - зазначив Василь Грицак.

Днями співробітники СБ України затримали двох виконавців підриву польського «Меморіалу Орлят» на Личаківському кладовищі у Львові, які також підпалили польський туристичний автобус. «За наявною інформацією, фінансування терактів здійснювалося оточенням біглого екс-президента під кураторством російських спецслужб», - повідомив очільник СБУ.

За його словами російські спецслужби не залишають спроб розхитати ситуацію, зокрема у Бессарабії, раніше успішно блокованих СБУ. «Я хочу відчути «пульс», з яким працює управління та здатність колективу відповідати на виклики, що існують у такому складному регіоні», - підкреслив Голова Служби на робочій зустрічі з особовим складом Управління СБУ в Одеській області.

Василь Грицак вручив співробітникам сертифікати на вісім квартир та відомчі відзнаки. Для потреб управління також передано два автомобілі, один з яких медичний.


Теги: сбу

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
17 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010228157043457 [2] => 0.10878586769104 )