политика

На Харьковщине рзервистов будут учить охранять госздания и военкоматы

3 апреля 2018
19:02
737
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети сообщает Региональный медиацентр МО:

Сьогодні, 03 квітня на Харківщині розпочалися масштабні командно-штабні навчання з територіальної оборони, що проводяться під керівництвом Оперативного командування «Схід». У проведені даного заходу беруть участь тисячі воїнів Збройних Сил України та інших силових відомств нашої держави.
- Завдання, що відпрацьовуються, дуже відповідальні і складні, але цілком реальні для людей у погонах. Після доведення розпоряджень і наказів армійці негайно приступили до підготовки до практичної роботи. Зокрема військкомати відпрацюють взаємодію між штабом зони тероборони в Харкові та всіма районними штабами. Пізніше виконуватимуться заходи з охорони державних адміністрацій, військових комісаріатів, різних стратегічних об’єктів, посилення захисту державного кордону поблизу одного із пропускних пунктів, а також ліквідовуватимуться наслідки умовної надзвичайної ситуацій на території Харкова, - пояснив начальник Харківського військового гарнізону полковник Юрій Калгушкін.
Так, у рамках практичного заходу у Богодухівському районному військкоматі вже успішно здійснено призов із запасу близько півтори стоні воїнів-резервістів, які тимчасово стали до лав роти охорони військової установи.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterСегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010061264038086 [2] => 0.067917108535767 )