политика

Российские дипломаты до полуночи покинут территорию Польши

3 апреля 2018
20:57
954
Поделиться:

Частина російських дипломатів, визнаних у Польщі персонами нон-ґрата, вже виїхала з Польщі, решта має час до півночі, - інформує посольство РФ у Польщі.

У зв’язку з отруєнням на території Великобританії Сєрґєя Скрипаля та його доньки, більшість євросоюзних країн, в тому числі Польща, визнали російських дипломатів персонами нон-ґрата. Варшава зобов’язала виїхати чотирьох російських громадян, котрі працювали у Посольстві РФ. За словами міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича, видалені дипломати можуть бути пов’язані з нелегальною діяльністю російських спецслужб на території Польщі. Усі повинні покинути Польщу до 24 години 3 квітня.

Нагадаємо, 4 березня колишній полковник російської розвідки ГРУ Сєрґєй Скрипаль та його донька потрапили до лікарні у критичному стані. Під час розслідування виявлено, що обох отруєно хімічною зброєю типу «Новічок», а в отруєння замішані спецслужби РФ. У відповідь на це Велика Британія та інші євросоюзні країни вирішили видалити російських дипломатів, загалом 140 осіб. У свою чергу, Росія видалила зі своєї території понад сто членів дипломатичних місій західних країн, в тому числі – чотирьох поляків.

Обставинами отруєння Сєрґєя Скрипаля та його доньки займеться Організація з питань заборони хімічної зброї. 4 квітня у Гаазі збирається виконавча рада організації, щоб обговорити питання хімічної атаки на колишнього агента.

Джерело: Польське радіо


Теги: Польша

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

14 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098705291748047 [2] => 0.097677946090698 )