политика

Турчинов раскрыл подробности санкций против РФ

13 апреля 2018
18:09
1440
Поделиться:

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов провел встречу с заместителем министра обороны США по вопросам международной безопасности Робертом Карем. Об этом "Главному" сообщили в пресс-службе Секретаря.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання російської агресії, яка становить загрозу безпеці не лише нашої держави, а й усього світу.

«Загострення в Сирії – чітке цьому підтвердження», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що на сході України, попри оголошення чергового припинення вогню, «фактично жодного дня не буває без обстрілів наших позицій».

У цьому контексті було обговорено питання про необхідність продовження санкцій проти РФ.

Турчинов повідомив, що наступного тижня за дорученням Президента України Петра Порошенка відбудеться засідання РНБО України, де будуть «також прийняті санкції, застосовані останнім часом США та європейськими країнами проти РФ». «Дуже важливо виступити єдиним фронтом у цьому питанні, наступальна позиція може дати конкретний результат», - наголосив він.

Окрім того, співрозмовники наголосили на негативних наслідках для безпеки України та в цілому у Європі російського проекту «Північний потік – 2».

Також під час зустрічі сторони обговорили питання активізації військово-технічної співпраці, реформування сектору безпеки і оборони України, яке «швидкими темпами відбувається попри агресію РФ», а також інтенсифікації співробітництва в протидії російській інформаційній і кібернетичній агресії.

За словами Турчинова, ухвалення закону про національну безпеку України стане правовим фундаментом для приведення сектору безпеки і оборони нашої країни у відповідність до стандартів НАТО та побудови комплексної системи захисту, як у країнах Європи.

Своєю чергою, Р. Карем наголосив, що США «цінують успіх, який спостерігається в реформуванні сектору безпеки і оборони України».

«Ми усвідомлюємо, що Україна є форпостом безпеки в Європі, підтримуємо і готові надалі підтримувати вашу державу на її шляху реформування та розвитку», - наголосив заступник Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки.


Теги: турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010089874267578 [2] => 0.091089963912964 )