В небе над Донецком и Горловкой появился флаг Украины

14 апреля 2018
18:41
3974
Поделиться:

В прифронтовом Светлодарске Донецкой области общественные активисты, волонтеры и военные запустили в сторону оккупированных Донецка и Горловки огромные украинские флаги - государственный сине-желтый и ОУНовский красно-черный.

Флаги были закреплены на желтых и голубых воздушных шарах, пишет Вчасно.

Также активисты отправили в направлении оккупированных территорий наборы патриотических листовок, в которых высмеиваются главари боевиков.

Пользователи в социальных сетях сообщают, что флаг уже пролетел Киевским районом оккупированного Донецка и добрался до пригорода областного центра, после чего боевики открыли по нему огонь.

Сонячний день та західний весняний вітерець були складовими гарного настрою для багатьох мешканців Світлодарська. Неподалік набережної сьогодні тут зібралось багато містян для того, аби провести вже традиційну акцію – «Донбас – це Україна».

Приготування до запуску повітряних кульок – один із найцікавіших етапів для дітвори, адже їм довірили утримувати наповнені гелієм жовті і блакитні кульки, котрі поривалися до небес. Загалом, сьогодні було наповнено понад п’ятдесят гігантських повітряних куль, які з надзвичайним задоволенням розмальовували і дітлахи і дорослі.

Після завершення приготувань, величезний Державний прапор України, прикріплений до легких гелієвих куль розгортають на березі місцевого водосховища. Під державний гімн України та оплески учасників акції прапор піднімається у небо та бере курс на Горлівку.

Навздогін активісти запускають у небо повітряний агітаційний пакунок наповнений жовто-блакитною символікою, та листівками. За годину він розкриється у небі над окупованою Горлівкою та нагадає її мешканцям, що Донбас – це Україна.


Теги: донбасс

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
50 414 
+807
Болеет:  
25 989 
-142
Выздоровело:  
23 119 
+926
Умерло:  
1 306 
+23

8 июля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078582763671875 [2] => 0.19450497627258 )