происшествия

В штабе АТО опровергли информацию об обстреле раритетной техники в Луганске

17 апреля 2018
12:04
686
Поделиться:

Сегодня в СМИ активно распространяется информация о якобы обстреле силами АТО района Луганска, где проводились мероприятия по подготовке техники к параду 9 мая.

Із цього приводу штаб АТО заявляє, що це є черговою невдалою спробою бойовиків скомпрометувати сили АТО й приховати від своїх кураторів власну недолугість та справжні причини інциденту. За даними розвідки штабу АТО у зазначеному районі зосередження військової техніки, яке ще кілька днів тому фіксували спостерігачі СММ ОБСЄ, сталося загоряння автомобіля, від якого пожежа перекинулася на решту техніки. Припускається, що один з автомобілів був завантажений боєприпасами, що й здетонували внаслідок пожежі.

Крім того, за інсайдерською інформацією із штабу 2 армійського корпусу російсько-окупаційних військ, ворожа розвідка не фіксувала пересування артилерійських підрозділів сил Антитерористичної операції у зазначений період. Також не фіксували пересування українських підрозділів напередодні інциденту й представники місії СММ ОБСЄ.

Штаб АТО наголошує: сили Антитерористичної операції продовжують дотримуватися Мінських домовленостей по всій лінії розмежування сторін на Сході України та не піддаються на провокації ворога.


Теги: ато, лнр
загрузка...

комментарии
загрузка...

Вакансия
Сегодня
18 августа 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00096821784973145 [2] => 0.14165115356445 )