общество

Руководитель Укравтодора против отмены желтого сигнала светофора

19 апреля 2018
14:26
1295
Поделиться:

Руководитель Государственного агентства автомобильных дорог Украины ( Укравтодор) Славомир Новак высказался против отмены желтого сигнала светофора на дорогах страны

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України ( Укравтодор) Славомір Новак висловився проти скасування жовтого сигналу світлофора на дорогах країни.

«Ні, я цього не підтримую. Я підтримую зміни по швидкості в населених пунктах до 50 км / ч. Це збільшує безпеку на дорогах, можливість виключити зіткнення з пішоходами на дорозі», — зазначив Новак, якого цитує hromadske.ua/

Раніше Кабінет міністрів України розглянув доцільність скасування жовтого сигналу світлофора у зв'язку з аварією 17 квітня у Кривому Розі, внаслідок якої за останніми даними загинули 9 людей і близько 20 дістали травми.

Зокрема, уряд доручив Міністерству внутрішніх справ, Міністерству інфраструктури, Укравтодору, Нацполіції та Держслужбі з безпеки на транспорті розглянути питання про скасування жовтого сигналу світлофора і у разі необхідності внести на розгляд уряду відповідний проект акту.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001129150390625 [2] => 0.090804100036621 )