политика

На Луганщине заочно будут судить трех сотрудников так называемого "МВД ЛНР"

20 апреля 2018
12:38
887
Поделиться:

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно трьох співробітників так званого «Міністерства внутрішніх справ «ЛНР» за фактом вчинення ними кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Під час досудового розслідування встановлено, що троє громадян України з 2015 року обіймають посади у так званому «Міністерстві внутрішніх справ «ЛНР». На теперішній час «правоохоронці» обіймають посади так званих «начальників районних відділів поліції» в Антрацитівському, Артемівському та Слов’яносербському районах Луганської області.

Наразі встановлено, що вказані особи незаконно здійснюють оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство та кримінальне переслідування громадян України, які перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території області.

Оскільки так звані «правоохоронці» переховуються від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово непідконтрольній території Луганської області, стосовно останніх здійснено процедуру спеціального досудового розслідування, за результатами якої обвинувальні акти направлено до суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
26 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082015991210938 [2] => 0.19169807434082 )