происшествия

Российский офицер "погорел" на горловских проститутках и алкоголе

25 апреля 2018
19:05
2120
Поделиться:

Командир 3 омбр, офицер вооруженных сил Российской Федерации с позывным «Меркурий» на днях был отозван в Новочеркасск (РФ), где получил очередное дисциплинарное взыскание. Об этом со ссылкой на разведданые сообщает пресс-центр штаба АТО.

Російському командуванню стало відомо, що останній веде аморальний спосіб життя, зловживає алкоголем та зовсім не приділяє уваги виконанню функціональних обов’язків. Це, у свою чергу, призвело до різкого збільшення втрат серед бойовиків бригади.

Легковажний командир повністю відсторонився від управління підрозділами, а нечисельні службові наради, проводив виключно у стані алкогольного сп’яніння. Майже увесь службовий час «Меркурій» здебільшого проводив у ресторанах Горлівки. І, як завжди, у компанії повій та офіцерів російської армії.

Як повідомили у розвідці штабу АТО, подібні випадки є далеко не поодинокими. Також, значну частину обстрілів позицій Збройних Сил України тут тісно пов'язують саме з низьким рівнем військової дисципліни та зловживанням алкоголем на передових позиціях противника.


Теги: днр

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084304809570312 [2] => 0.12572002410889 )