происшествия

За порядком в Одессе 2 мая будут следить 2000 стражей порядка – Яровой

26 апреля 2018
14:57
848
Поделиться:

Для обеспечения общественной безопасности на улицах Одессы будут работать более 2000 правоохранителей, среди которых 500 военнослужащих Нацгвардии. Также на усиленный режим работы переходят специалисты ДСНС и ГНАУ. Об этом первый заместитель министра внутренних дел Сергей Яровой сказал во время координационного совещания в Одессе.

«Перед підрозділами системи МВС Одеської області стоїть важливе завдання – обов’язково провести попереджувальну роботу та низку превентивних заходів перед річницею трагічних подій 2 травня. Плануються зустрічі з лідерами громадських організацій. Наша мета – запобігти провокаціям та намаганням розхитати ситуацію», – сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра наголосив, що події на сході держави призвели до збільшення незаконного обігу зброї.

«В Одесі будуть діяти фільтраційні заходи, подобається це комусь чи ні. Це все, аби не допустити провокацій серед населення та забезпечити публічну безпеку. Через події на сході України збільшився обіг зброї, і ми не можемо допустити якихось випадків її використання. Всі пам’ятають події перед Верховною Радою, коли від вибуху гранати загинули чотири військовослужбовці Нацгвардії. Більше таке не може повторитися», – зазначив Сергій Яровий.

Він нагадав, що на період травневих вихідних на вулицях міста працюватимуть понад 2 тисячі правоохоронців, серед яких 500 військовослужбовців Нацгвардії. На посилений режим роботи переходять фахівці ДСНС. Також посилена охорона державного кордону та пунктів пропуску в Одеській області. Наразі вже проведені розрахунки сил ДПСУ та налагоджена взаємодія з іншими підрозділами.

«Підрозділи МВС розуміють ті завдання й виклики, які перед нами стоять. Правоохоронці зроблять все, щоб забезпечити публічну безпеку та порядок 2 та 9 травня. Ми маємо повне порозуміння та підтримку з боку СБУ. Також у Головному управлінні Нацполіції буде діяти ситуаційний штаб. Звісно, що до роботи будуть долучені антиконфліктні групи та підрозділи оперативно-тактичного реагування», – сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра наголосив, що жителі Одеси та гості міста повинні отримувати оновлену інформацію про обмеження руху.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
87 872 
+1 732
Болеет:  
39 645 
+1 183
Выздоровело:  
46 216 
+530
Умерло:  
2 011 
+19

14 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00064706802368164 [2] => 0.18592309951782 )